Велат дека била – ОЧАЈНА: Зошто роденденската забава на Барак Обама ТОЛКУ ја вознемирила Меган Маркл?

14 август, 2021
326203_profimedia0458260568_ff (1)

Барак Обама го прослави својот 60 -ти роденден во Martha’s Vineyard, на кој беа поканети само ВИП гости. Судејќи според Анџела Левин, Меган Маркл е многу вознемирена бидејќи не била поканета.

Имено, сопругата на принцот Хари се роди, всушност, на ист датум со Обама, на 4 август, и како што изјави Левин за „Сан“, „таа очајно сакаше да биде меѓу гостите“.

<p>Mada su bivši predsednik Amerike i vojvotkinja od Saseksa rođeni na isti dan, a oboje su proslavili jubilarne rođendane, izgleda da to nije bilo dovoljno da ostvari planove <strong>Megan Markl</strong></p>

„Ми кажаа дека, и покрај сопственото тврдење дека била спречена да присуствува, таа очајно сакала да биде специјална гостинка на забавата на Обама“, објасни таа, додавајќи дека ограничувањето на гостите поради пандемијата на корона вирусот е 475 луѓе.

„Хари и Меган не беа ниту на оригиналната листа.“

<p>Mada su bivši predsednik Amerike i vojvotkinja od Saseksa rođeni na isti dan, a oboje su proslavili jubilarne rođendane, izgleda da to nije bilo dovoljno da ostvari planove <strong>Megan Markl</strong></p>

Како и да е, извор близок до парот за Page Six изјавил дека Меган и Хари немале намера да дојдат на прославата бидејќи се уште се на „отсуство“ поради нивното бебе Лилибет.

Меган го помина својот 40 -ти роденден промовирајќи филантропски активности со Хари и нејзината фондација Арчвел.

<p>Mada su bivši predsednik Amerike i vojvotkinja od Saseksa rođeni na isti dan, a oboje su proslavili jubilarne rođendane, izgleda da to nije bilo dovoljno da ostvari planove <strong>Megan Markl</strong></p>

Изворот додал дека таа немала ниту намера да дојде на забавата на Обама.

Инаку, уредникот на британски Вог неодамна го уништи изгледот на домот на Меган во Калифорнија.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi