ВЕСТА ОДЕКНА КАКО БОМБА! Џенифер Анистон во тајна врска со колега од култната серија „Пријатели“, сѐ се дозна на крајот!

11 август, 2021
Screenshot_2

Џеј Ло и Бен паѓаат во заборав

Актерката Џенифер Анистон и нејзиниот колега Дејвид Швимер наводно се поблиски од кога било, пишуваат американските медиуми!

Според списанието Closer, актерот, кој инаку живее во Њу Јорк, во последно време поминува многу време во вилата на Џенифер во Лос Анџелес, а тие станаа уште поблиски по неодамнешниот собир за снимање на проектот „Friends Reuinon“, во кој разговараа за серијата „Friends“ во која играа двојка.

– По обединувањето, стана јасно дека сеќавањето на минатото кај двајцата предизвикало чувства и дека хемијата што тие секогаш ја „закопале“ сѐ уште постои – изјавил извор близок до парот за Closer.

– Тие поминуваат време во куќата на Џен, таа подготвува вечери, ужива во времето што го поминуваат заедно, разговори и смеење – додава изворот.

Да потсетиме, Дејвид Швимер тогаш призна дека бил вљубен во Џенифер Анистон додека ги играле Роуз и Рејчел, а таа додаде дека и самата била заљубена во својот колега! Сепак, Швимер посочи дека еден од двајцата бил секогаш во врска, поради што не ја преминале границата на пријателство.

– Восхитот и љубовта ја насочивме кон Роуз и Рејчел – рече Швимер.

Откако само помалку познати медиуми го објавија пишувањето на овој труд, приказната за врската помеѓу Џенифер Анистон и Дејвид Швимер наскоро ја објави британски Independent, кој контактираше со претставниците на печатот на познати актери, но сѐ уште нема одговор.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi