ВИДЕО: Бора Чорба на ручек во Дебар маало

28 јуни, 2021
бора чорба

Фронтменот на култната група Рибља Чорба“ попладнево бил на ручек во „Шпајз“ во Дебар Маало, објави Репортер.мк.

Тој во кафеана отиде во друштво на русокоса дама.

Концертот на Чорба ќе почне во 21 часот, а ќе се одржи на паркингот кај Аква паркот.

Преземено од press24.mk