ВИДЕО: Црвен фустан и длабоко деколте, Лила воодушеви со изгледот – „Ќе се пофалам сама“

22 септември, 2021
lila

Македонската водителка Лила Филиповска започна со снимање и емитување на 11-та сезона на популарниот квиз „Се или нешто“ кој ќе имаме можност да го гледаме секој работен ден во 18 часот, на добро познатата фрекфенција Сител телевизија.

Лила облечена во црвен фустан како балерина кој одлично го истакнува нејзиното деколте ја најави првата емисија од новата сезона, на Инстаграм.

„Обично оставам други да ме фалат ама ќе се пофалам сама…бројките велат дека сме најгледана емисија, а така ќе биде уште дооолго…“, напиша таа.

Преземено од kurur.mk

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris