(Видео) Водителката Елена животот со стил го тера во бикини на Копаоник

17 март, 2021
зивот

Македонската водителка Елена Стефановска, периодов го искористи за да избега од Скопје.

Таа е на Копаоник каде прави пауза од секојдневните обврски и снимања.

Се пофали дека ужива во едно од најубавите туристички места во регионот.

Елена објави фотографии и видео додека скијаше, а потоа и од спа-центарот .

Поради коронавирусот, таа изминатата година помалку патуваше, но и покрај пандемијата, таа заедно со својот партнер, Бојан Најдоски, ги посетија Турција, Италија, Хрватска.

Преземено од Reporter.mk

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris