ВИСТИНАТА ЗА ВРСКИТЕ НА АНЏЕЛИНА Е ПОБИЗАРНА ОТКОЛКУ ШТО МОЖЕТЕ ДА ЗАМИСЛИТЕ: Се шпекулираше дека ОВАА ЖЕНА е причина за нејзиниот развод

22 март, 2021
Andjelina-Dzoli

Зад себе има три брака и повеќе од бурен љубовен живот

Годините минуваат, но се чини дека не можат ништо да ѝ направат на една од најубавите актерки на сите времиња. Анџелина Џоли, иако е во петтата деценија од животот, сепак е подеднакво убава и привлечна, но нејзината убавина не беше секогаш предуслов за среќа. Барем кога станува збор за љубовта.

Иако еднаш изјави дека во животот спиела само со четворица мажи, од кои за тројца била мажена, вистината за нејзините врски е побизарна отколку што можеа да помислат холивудските продуценти.

Откако стави крај на бракот со Бред Пит поради „непомирливи разлики“, веројатно се прашувате какви биле другите мажи во нејзиниот живот.

Актерката секогаш истакнувала дека е многу сексуална личност, а во некои интервјуа истакнувала дека се нашла во неволја уште додека била во градинка затоа што ги бакнувала момчињата, а потоа би се соблекувале.

Невиноста ја изгубила на 14-годишна возраст, со благослов на нејзината мајка. Потоа, кога навлегла подлабоко во тинејџерските години, влегла во мрачна фаза во која се самоповредувала и била опседната со ножеви.

– Имав многу сексуални односи со мојот дечко, но само тоа и емоциите не ми беа доволни. Јас веќе не бев дете. Така, во моментот кога сакав да се чувствувам повеќе поврзана со него, го исеков со нож, а потоа тој мене. Оттогаш, кога и да се чувствував заробена, ќе се исечев. Затоа имам многу лузни – еднаш откри актерката.

Додека имала дваесетина години, пробала, признава, сите можни дроги, вклучувајќи кокаин, екстази, ЛСД и хероин, за кои посочи дека ѝ се омилени.

Тогаш нејзиниот прв сопруг Џони Ли Милер, според признанието, ја извадил од темнината. Тие започнаа да се забавуваат во 1995 година на снимањето на филмот „Хакери“, а подоцна таа рече дека тој е вториот маж со кој имала секс.

По премиерата на филмот, Анџелина го напушти Џони и влезе во нејзината прва истополова врска – со моделот и актерка Џени Шимиз, која ја запозна на снимањето на филмот „Фоксфаер“.

– Да не се омажев за Бред, веројатно сега ќе бев во брак со Џени. Се вљубив во неа секунда кога ја видов – изјави Анџелина во интервјуто кое го даде минатата година.

Сепак, Анџелина се зближи со Џони Ли Милер за време на снимањето на овој филм, и на крајот се омажи за него во март 1996 година. Венчавката беше бизарна, а актерката носеше кожни панталони и бела маица наместо венчаница, на која го напиша името на Џони со сопствената крв. Иако беше омажена, таа продолжи да се гледа со Џени, барем така тврди на Шимица.

– Анџелина и јас имавме прекрасна врска која траеше со години. Се гледавме и кога имаше официјални партнери – беше токму таква, прекрасна и отворена – рече еднаш Џени Шимизу.

Таа се разведе во 1999 година, а потоа Били Боб Торнтон влезе во нејзиниот живот со кого се омажи по само два месеци врска.

Тој беше верен во времето на запознавање и 20 години постар од Анџелина, а таа беше толку заљубена во него што со огромни букви го истетовира неговото име на нејзината рака. Покрај тоа, и двајцата носеа шишиња полни со крв околу вратот – Анџелина Боб и Боб Анџелина. Тие исто така објавија дека планираат да посвојат дете, но одеднаш, само три месеци по таа изјава, се разведоа.

– Јас и самата се изненадив. Само што се разбудивме еден ден и сфативме дека повеќе не споделуваме заеднички интереси – рече Енџи во догледно време и додаде дека не планира никакви врски или брак во следните осум години. Сепак, тоа не се случи бидејќи во 2004 година го запозна Бред Пит.

Иако истакна дека спиела со четири мажи, со години давала контрадикторни изјави.

– Веќе две години не сум се видела со никој, а потоа решив да се доближам до мажите со кои веќе имам пријателска врска. Така возрасните прават врски“, рече таа еднаш, додавајќи дека никогаш немала врски за едно ноќ за подоцна да ја побие таа изјава.

– Колку и да звучи лудо, во овој период, најмногу што можам да дадам е да запознаам човек во хотел и потоа да се вратам кај децата за неколку часа. Сакам врска, но врска што нема да ми пречи на моето семејство – рече тогаш таа.

Бред Пит и Анџелина Џоли се запознаа на снимањето на филмот „Господин и госпоѓа Смит“, кога се заљубија еден во друг, поради што актерот ја напушти Џенифер Анистон. Тие се разделија во 2017 година, а во 2019 година и официјално се разведоа.

За специфичните причини долго време се шпекулираше. Анџелина ја разголи душата за британскиот „ Vogue “ и рече: „Чувствувам дека ми недостигаат сите вештини за да бидам традиционална мајка која останува дома. Се снаоѓам затоа што децата се прилично издржливи и ми помагаат, но не сум добра во тоа воопшто “.

– Разводот беше навистина комплициран. Кон крајот на врската со Бред, не можев да се препознаам, како да изгубив дел од себеси … Станав помала, ирелевантна, иако не го покажав тоа – изјави Анџелина, која се разведе од Бред пред три години.

Актерката е мајка на шест деца – таа ги посвои Медокс, Пакс и Захара, додека Шајло и близнаците Нокс и Вивиен ги доби од бракот со Бред.

Од друга страна, во едно интервју, Пит откри дека побарал помош од анонимни алкохоличари откако Анџелина побарала развод.

Во последните денови јавноста беше многу вознемирена од изјавата на неговиот најстар син Медокс, кој сведочеше против неговиот татко на новото рочиште во врска со семејното насилство.

Наводно, Бред бил насилен кон Медокс за време на летот со приватен авион, и иако извори блиски до Бред го негирале сето тоа, спорот отишол дотаму што Медокс не сакал воопшто да го користи презимето Пит на своите документи, туку само Оли, иако Анџелина не поддржува.

Исто така, во последните неколку дена, Џоли пополнуваше колумни во весници затоа што продава подароци што ги добила во брак со Бред. Исто така, една од горливите теми е нивната ќерка Шајло, која официјално го смени името во Џон во февруари минатата година, а како што се наведува, таа веќе е на хормонска терапија и сè е подготвено за операција за промена на полот.

„Таа сака да биде момче, па и ја исечевме целата коса. Сака да носи машка облека и смета дека е еден од браќата“, рече тогаш Енџи, која од самиот почеток целосно ја поддржува одлуката на својата ќерка.

Дали Анџелина ќе го најде својот мир или новата љубов по сите бурни врски, останува да видиме. Едно е сигурно, не би нè изненадило да се вратиме на некогашната голема љубов Џени Шимица.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris