ВИСТИНСКА ДОЗА НА ЕЛЕГАНЦИЈА И ГЛАМУР: Кралицата Летиција прошета во портокалов комплет и ги воодушеви модните критичари! (ФОТО)

14 мај, 2021
elegancija i glamur leticija

Уште еднаш покажа дека со право ја носи титулата најдобро облечена жена на светот.

Нема личност која со ентузијазам не го коментирала стајлингот на кралицата Летиција. Овој пат, таа одбра комплет со елегантен крој, но во светла боја, благодарение на што се издвои од толпата.

Оваа боја е една од лидерите за сезоната пролет / лето 2021 година, а на бринетите им стои особено убаво.

Kraljica Leticija

Летиција уште еднаш објасни што значи добар стил и како треба да се облекува жена во зрелите години. Целиот стајлинг го заврши со крем облека за дневна облека, додека косата ѝ беше врзана во пунџа.

Поради блузата со асиметричен крој, целиот стајлинг доби интересна нота, а кралицата доби чиста десетка за стил.

Kraljica Leticija

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi