Виткана коса, лежерни панталони и црни чевли: Мајли Сајрус прошета со мајка ѝ и привлече внимание со ОВОЈ натпис на торбата!

20 август, 2021
326404_profimedia0627699985_ff

Sвездата од серијата Хана Монтана и пејачка Мајли Сајрус и нејзината мајка Тиш Сајрус вчера заедно се упатија кон продавница за теписи во Западен Холивуд.

Очигледно беше дека Тиш делуваше малку повозбудено додека го избираа соодветниот дизајн, додека Мајли, држејќи ги рацете во џебовите, беше (не)заинтересирана за пазарење.

<p>Bivša tinejdž zvezda pošla je sa mamom u kupovinu i tom prilikom ponela ovaj zanimljivi detalj</p>

Двете беа облечени во бели маици, а ќерката Сајрус носеше обични црни панталони со појас Гучи, додека нејзината мајка ја врза нејзината. Пејачката носеше и обемни црни чевли, додека Тиш сепак избра да носи фармерки и удобни патики.

<p>Bivša tinejdž zvezda pošla je sa mamom u kupovinu i tom prilikom ponela ovaj zanimljivi detalj</p>

Косата на Мајли беше интересна затоа што беше целосно виткана, заврзана со светло сина шнола. Таа додаде и пристоен накит во форма на нараквици, ѓердани и обетки.

<p>Bivša tinejdž zvezda pošla je sa mamom u kupovinu i tom prilikom ponela ovaj zanimljivi detalj</p>
<p>Bivša tinejdž zvezda pošla je sa mamom u kupovinu i tom prilikom ponela ovaj zanimljivi detalj</p>

Посебно внимание привлече торбата Луј Витон, на која имаше жолт натпис од марихуана. Немаше да се забележи доколку пејачката неодамна не изјави како престанала да ја консумира.

Како ви се допаѓа нејзиниот стајлинг?

<p>Bivša tinejdž zvezda pošla je sa mamom u kupovinu i tom prilikom ponela ovaj zanimljivi detalj</p>
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi