ВЛАДО ЈАНЕВСКИ ГО ОБЈАВИ СПОТОТ ЗА „БЕЗ ТЕБЕ НЕ МЕ БИВА“ (ВИДЕО)

6 мај, 2021
без тебе не ме бива

Македонската поп-ѕвезда Владо Јаневски го промовираше спотот за песната „Без тебе не ме бива“, која ја промовираше пред околу 1 месец. Спотот се снимаше во април на кровот на ГТЦ во Скопје. Владо ги напиша текстот и музиката, a aранжманот на песната e дело на Никша Братош, во чие студио во Загреб се снимаше песната.

Преземено од muzika24.mk

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi