ВНУКАТА НА КРАЛИЦАТА ВО МАКИ: Додека Евгенија го чува бебето, маж ѝ се забавува СО МАНЕКЕНКИ НА ЈАХТА! Фановите се плашат дека ќе стигне до развод!

3 август, 2021
2666743_profimedia0449430175_ls

Фотографиите, на кои сопругот на внуката на кралицата Елизабета се забавува во Италија на јахта со згодни девојки, се најновиот скандал што го погоди британското кралско семејство.

Имено, на атрактивните девојки не им пречеше друштвото на Џек Бруксбанк, сопругот на принцезата Евгенија, за да се сончаат и да пливаат без горниот дел од костимот за капење.

Кралицата не ја коментираше ниту забавата на јахтата

Имено, Џек Бруксбанк отиде во Италија на деловен план, за да присуствува на гала вечерата на УНИЦЕФ, како претставник на еден од спонзорите на настанот. Принцезата Евгенија, која стана мајка на почетокот на годината, не отиде со сопругот и остана да се грижи за својот син дома, поточно во домот што го користеа Хари и Меган додека не заминаа за Америка.

Džek Bruksbank

Сепак, деловната вечера очигледно не беше доволно забавна, па сопругот на принцезата одлучи дополнително да се забавува на луксузна јахта во друштво на прекрасни девојки. Папараците успеаја да ги сликаат некои од нив, па затоа е познато дека манекенката Марија Букелати и Ерика Пелосини, како и неговата колешка Ракел Залис, биле во негово друштво.

Се подразбира дека моделите максимално ја искористија можноста да работат на својот тен и беа топлес. Оваа весела група пловеше неколку часа, за време на паузите за пливање, а Џек не ја пропушти можноста да се капе со девојките и да ужива во прекрасните глетки околу островот Капри.

Кога ги забележаа папараците, моделите и Бруксбанк (која исто така беше доста гола) побрзаа да се облечат, но дотогаш веќе беа направени фотографии што го преплавија интернетот.

Врз основа на овие снимки од папараци, таблоидите опширно пишуваат за „скршеното срце на британската принцеза“, но немаше официјални коментари од актерите во приказната, како и официјално од Судот.

Џек и Евгенија беа во врска повеќе од 10 години, се запознаа на забава во 2010 година и оттогаш се неразделни. Тие се венчаа во 2018 година, а станаа родители на почетокот на оваа 2021 година, кога изгледаа дека се многу среќни. Можеби се, само фановите на кралското семејство се плашат дека овие снимки може да доведат до развод.

Džek Bruksbank, princeza Eugenija
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi