ВО КОРСЕТ ГИ ЗАМОЛЧИ ХЕЈТЕРИТЕ: Сите коментираа дека се запуштила, а сега се врати ПОЗГОДНА од било кога!

14 септември, 2021
Camila-Cabello

Пејачката Камила Кабело беше тема на помалку позитивни критики во изминатата година и половина.

Од почетокот на карантинот во 2020 година, оваа кубанска sвезда целосно пропадна и се чини дека дури сега почнува да се враќа во претходната форма.

Имено, често можевме да ја видиме како шета низ соседството со своето момче, пејачот Шон Мендес, само во секојдневни облеки или пижами, што беше сосема разбирливо за време на карантинот. Но, во еден момент, животот почна да се враќа во нормала и продолжи да излегува во јавноста во прилично сомнителни изданија.

Често изгледаше како да не ја чешла косата со денови, а многумина почнаа да се прашуваат што се случува со младата пејачка која навикна да примами воздишки. Исто така, 24-годишната девојка се здебели неколку килограми плус, но потоа на сите им стави до знаење дека воопшто не се грижи за критиките. Имено, на TikTok сподели видео снимено во автомобил каде што го покажа стомакот во минијатурен топ.

Camila Cabello

„Трчав во паркот и ја завршив својата работа обидувајќи се да бидам во форма, обидувајќи се да бидам здрава. Носев горен дел кој ми го покажуваше стомакот и не го навлеков. Трчав и постоев како нормална личност која не го стиска стомакот цело време и си помислив: „Проклето да е“. Но, тогаш се потсетив дека војната со моето тело беше таква минатата сезона. Благодарна сум за ова тело што ми овозможува да го направам она што треба да го направам. Ние сме вистински жени со облини и целулит и стрии и маснотии. И ние мора да го поседуваме, душо “, рече тогаш пејачката во видеото.

Camila Cabello

И се чини дека навистина се фрли на работа кога станува збор за физичкиот изглед. Таа ја врати својата линија во ред, фрлајќи ги сите во транс на синоќешните музички награди МТВ.

Имено, таа прошета по црвениот тепих во црвено-розова креација, а тесниот корсет покажа дека Камила од 2019 година се врати. Ја врза косата во ниско коњско опавче и ѝ одговара на розовата шминка со облека.

Таа исто така беше една од изведувачите на вечерта и ја изведе својата песна „Don’t Go Yet“ на сцената.

Најновите фотографии од популарната пејачка на вчерашниот црвен тепих и нејзината трансформација погледнете ги во нашата галерија.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi