Во кујната им е највкусно:Сара и Дими со полнети бабури – рецепт за љубов!

25 февруари, 2021
sara mejs i dimitar

Да ви кажам дека полнети пиперчиња излегоа топ, да не нè мислите“, објави нашата популарна пејачка харфистка Сара Мејс, откако не почести со една од многуте фотографии со сопругот водителот Димитар Атанасовски од нивната кујна, инаку и на двајцата најомилено интимно место за покажување на нивниот талент кон готвењето.

„Круната на нивната љубов“ е нивната ќеркичка Илина, така што паѓаат во вода сите неодамнешни чаршиски муабети дека се разведуваат. Напротив, тие уште позасилено се сакаат, особено кога се во кујната, и тоа меѓу полнети бабури.

Според онаа добра познатата народна поговорка дека љубов влегува преку стомакот, а кога им се на мени ваквите полнети вкусни пиперки (бабури), смислата на љубовта кај Дими и Сара е целосно исполнета. И, ете ти го од прва рака, рецептот за љубовта!

Преземено од vecer.press

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi