Во ноември ново продолжение на филмот „Сам дома“: Позната е актерската екипа

14 август, 2021
sam-u-kuci-830x0

Доколку сте обожаватели на филмскиор серијал „Сам дома“, доаѓа ново продолжение на оваа популарна комедија. Станува збор за достигнување наречено „Home Sweet Home Alone“ и својата премиера ќе ја има на 12 ноември на платформата Дизни Плус, пишува Daily Mail.

Актерската екипа е веќе позната. Имено, главната улога ќе ја има Арчи Јејтс (12), кој ќе го игра ликот на Макс Мерсер, момче кое ќе го заборави неговото семејство кое е на одмор во Јапонија во овој reboot на филмот „Сам дома “.

Како и малиот Кевин Мекалистер (кој го игра Меколи Калкин во првите два дела), и детето ќе го заштити семејниот дом од крадци.

Во филмот „Home Sweet Home Alone“ ќе играат и Ели Кемпер (44), Кенан Томпсон (43) и Роб Дилејни (44). Комедијата е во режија на Ден Мајзер, а сценариото го напишаа Мајк Деј и Стритер Зајдел.

Како што е кажано, во овој филм ќе се појави и Меколи Калкин.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi