ВРАЌАЊЕТО НА ПРИЈАТЕЛИТЕ: Ги дочекавме новите кадри од најпопуларната серија на сите времиња!

16 мај, 2021
friendstv1301B

Покрај името од насловот, ќе наидеме и на „The one where they get back together“, што исто така ни се допаѓа. За наша среќа, конечно е достапен трејлерот, кој наскоро ќе имате можност да го видите. Актерите гордо ја споделија оваа вест на социјалните мрежи, а еуфоријата меѓу сите верни фанови полека расте.

На објавеното видео, познатите шест чекорат држејќи се за раце, со свртен грб, до ритамот на акустичната верзија на насловната песна. Кортни Кокс го напиша следново на Инстаграм: „Нешто вакво не се случува секоја година, дури и за 10, 15 години. Јас сум повеќе од благодарна што се обединивме… и поминавме подобро од кога било “. Од друга страна, Џенифер Анистон го откри датумот и местото на шоуто, а станува збор за 27 мај и платформата HBOMax.

Иако првичниот план беше собирот да се одржи на почетокот на пролетта минатата година, а набргу потоа и емитувањето, пандемијата на коронавирус одложи сè до 2021. Една од причините е желбата да се снима пред публиката како што
сме навикнати, и сѐ да помине безбедно.

На гледачите им е важно што главните актери одговорија на поканата повторно да ги видат заедно, овојпат во специјална епизода. Она што не знаевме е дека ќе бидат придружени од следниве sвезди: Лејди Гага, Дејвид Бекам, Минди Калинг, Кит Харингтон, Џастин Бибер, Кара Делевињ, Синди Крафорд, Рис Витерспун, Том Селек. Тие ќе се појават како гости, а учеството го потврдија и Џејмс Мајкл Тајлер (Гунтер), Меги Вилер (Џенис) и Кристина Пиклс (Џуди Гелер).

Prijatelji, serija

Џенифер Анистон, Кортни Кокс, Лиса Кудроу, Мет Лебланк, Метју Пери и Дејвид Швимер, покрај глумата, ја прифатија и задачата на извршни продуценти. Дејвид Крејн, Марта Кауфман и Кевин Брајт, како автори на претходните сезони, сè уште се присутни.

Кевин Рајли, главниот креатор на програмата на HBOMax, исто така го коментираше своето искуство од поранешното снимање. Имено, тој во одреден момент се приклучи на тимот и остана таму со години. Тој беше особено задоволен што публиката убаво ја прифати серијата од самиот почеток, и што ги освои симпатиите на многу генерации. Според него, обединувањето носи посебна тежина, затоа што чекаме средба на стари и нови фанови, со препознатлива енергија.

Гласините дека долгогодишната желба на сите љубители на оваа серија ќе се оствари, ги иницираше Џенифер Анистон како гостин во емисијата Елен Деџенерис, во текот на 2019 година. Сега, 2 години подоцна, сведоци сме на нешто многу убаво! Уживајте!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi