ЗА ЈАНА (22) СЕ ВЕЛИ ДЕКА Е НАЈСКАПАТА ЉУБОВНИЦА ВО СВЕТОТ: Еве како реагира на провокациите! (ФОТО)

16 мај, 2021
249915_jana_ls

За Јана Орфејева се вели дека е најскапата проститутка во Светот. Се шпекулира дека ќе заработува и до 4.000 фунти на ден, а нејзината главна професија е ескорт дама за Кралството на Саудиска Арабија

Јана Орфејева има само 22 години, таа е модел и се вели дека заработува 30 000 фунти неделно како љубовница на саудискиот принц. Според „Дејли Стар“, Јана живеела со мултимилионерот последните три години, кој ја опсипува со скапи подароци, луксузни автомобили, но и големи суми пари. Очигледно, на Јана секој ден ѝплаќаат по 4000 фунти за да живее со принцот.

Ако е тоа вистина, таа би била највисоко платената ескорт дама во Светот.

Јана не се грижи за ништо, па парите што ги заработува ги вложува во купување станови во Киев и Москва. Нејзините пријатели велат дека таа е „многу убава и љубезна, но и разгалена“.

„Таа играше паметно и си ја обезбеди својата иднина“, напиша еден корисник на социјалните мрежи.

Иако се шпекулира дека е најскапата љубовница на Светот, Јана не гледа назад на овие провокации и го живее својот живот како што посакува. Патува низ Светот, ужива во луксузот и среќна е што го споделува со своите фанови на Instagram. Принцот никогаш не се појавува на фотографиите, но затоа неговите подароци се во центарот на нејзиниот интерес.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi