За неа годините се само број: Деми Мур со фотографија која ги полуде обожавателите

28 август, 2021
1520687

Актерката Деми Мур навистина го евоцираше летото и сите негови шарми со нејзината последна објава на Инстаграм. Имено, таа објави навистина импресивна фотографија на која позира облечена во едноделно бикини. Фановите тотално го загубија умот, а многумина тврдат дека оваа фотографија на Деми ги потсетува на многу драгата серија Baywatch. Со ќерките Румер, Скаут и Талула, Деми Мур неодамна сними кампања за брендот костими за капење Andie Swimwear.

Фотографиите направени за потребите на кампањата предизвикаа вистинско воодушевување кај обожавателите, а неверојатниот изглед на актерката на прагот на 60 -тите, никој не го пропушти.

И штом се расчисти прашината и впечатоците, Деми повторно ги запали социјалните мрежи и објави уште една фотографија од кампањата. Таа позира во едноставно, но многу ефикасно црвено едноделно бикини со панделка која го нагласува половината. Во заводлива поза и со препознатлива долга коса изгледа навистина неверојатно. Нагласениот струк и светло -црвената боја брилијантно ја нагласија фигурата, што ни оддалеку не сугерира дека актерката има 58 години.

Demi Moore u vili Agave uživa s prijateljima
Demi Moore u vili Agave uživa s prijateljima

Фотографијата сензуално капена на сонце ги излуди многу обожаватели на социјалните мрежи, а Деми ја придружи со краток опис: „Црвено жешко лето“. А, дека навистина ужива во летото оваа година, покажаа неодамна објавените фотографии на кои се гледа дека престојува во вилата Дубровник Агаве до хотелот Екселсиор, а Харисон Форд и Калиста Флокхарт претходно престојуваа во луксузниот имот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi