За уредување на ЛУКСУЗНАТА ВИЛА потрошила 10 милиони: Ѕирнете во бајковитиот дом на Никол Ричи на Беверли Хилс

12 септември, 2021
155403_profimedia0275215924_ff

Наследничката на славниот пејач Лајонел Ричи и дизајнерка Никол, со нејзиниот избраник Џоел Маден, неодамна реновираа дом во Беверли Хилс, кој се наоѓа веднаш до ридот, и тие ја продадоа својата претходна вила на пејачката Адел.

Двете вили се наоѓаат во близина на кањонот Колдвотер, а изградени се во 1987 година и првично беа стилизирани како „француски замок“.

Куќата во која моментално живее Никол претрпе големо реновирање во 2019 година од талентираните луѓе во СИМО Дизајн. Сопружниците Сем Гнатовиќ и Алеки Ренаилс користеле куќа од 6100 квадратни метри како нивна лична резиденција.

Внатрешноста е многу специфична, преовладуваат мермер, едноставни бои, дрво, графички плочки, бањски камен.

Приватниот базен, голема градина, лежалки, камин и нереален поглед најмногу ги воодушевија Никол и Џоел.

<p>Privatni bazen, kamin i pogled na kanjon  Koldvater je najviše fascinira.</p>
<p>Privatni bazen, kamin i pogled na kanjon  Koldvater je najviše fascinira.</p>
<p>Privatni bazen, kamin i pogled na kanjon  Koldvater je najviše fascinira.</p>
<p>Privatni bazen, kamin i pogled na kanjon  Koldvater je najviše fascinira.</p>
<p>Privatni bazen, kamin i pogled na kanjon  Koldvater je najviše fascinira.</p>
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi