ЗАНОСНАТА ЦРНКА УЖИВА СО МОМЧЕТО И ПРИЈАТЕЛКАТА: Никол Шерцингер одмара на Миконос

6 јули, 2021
324180_nikolserzingerideckoprofimedia0619587278_ff

Пејачката од Пусикет Долс и член на жирито во едно талент шоу ужива во Европа со најблиските луѓе. За одмор го избра овој грчки остров.

foto: Profimedia

Никол Шерцингер беше фотографирана со своето момче Том Еванс и нејзината пријателка Каролин Стенбери на одмор на Миконос.

Nikol Šerzinger

Тие беа фотографирани заедно на плажа, каде Никол ја покажа својата одлична и исончана фигура во бикини.

Nikol Šerzinger

Партнерот на пејачката и таа изгледаа повеќе заљубени од вообичаено, додека во меѓувреме разговараа со пријателите.