ЗАПОЗНАЈТЕ ЈА ВНУКАТА НА ЛЕГЕНДАРНАТА ОДРИ ХЕПБЕРН: Има 27 години, нејзината убавина го освои светот, а сличноста со славната баба е НЕВЕРОЈАТНА!

21 јуни, 2021
AudreyHepburn

Ема Кетлин Хепберн Ферер (27), внука на модната икона и актерка Одри Хепберн, ги воодушеви модните агенти со својата убавина.

Таа се прослави во 2014 година кога го сними својот прв едиторијал за списанието Харперс Базар.

Многу модни дизајнери веруваат дека Ема има sвезден потенцијал како нејзината славна баба.

Ема никогаш не ја запознала својата баба затоа што е родена една година по нејзината смрт.

Таа неодамна изјави дека никогаш не ја гледала Одри како позната актерка и стилска икона, туку како дел од семејство.

Покрај манекенство, Ема заврши и уметничка академија и е талентирана сликарка.

Со години ги избегнуваше социјалните мрежи и се обидуваше да не биде одредена од sвезденото потекло во животот.

Таа силно се залага за еманципација и еднаквост на мажите и жените ширум светот. Амбасадор е на УНХЦР и УНИЦЕФ.

Ема тврди дека хуманитарната работа отсекогаш била дел од нејзиниот живот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi