ЗАВОДНИК: Еве како денес изгледа згодото момче кое ја заведе Саманта во серијата „Сексот и градот“ (ФОТО)

10 октомври, 2021
Dzejson-Luis

Актерот има 51 година и е непрепознатлив

Серијата „Сексот и градот“ ја освои публиката ширум светот кога се појави, а и денес предизвикува ист интерес.

Покрај главните актерки, многу внимание привлекоа и нивните партнери, а секако еден од најзначајните беше Смит Џерод, кој се забавуваше со Саманта.

Смит го играше згодниот русокос Џејсон Луис, а многу дами не останаа имуни на неговиот шарм.

По неговата улога во популарната серија, го гледавме во филмовите: „Лудачка кошула“, „Смртта и животот на Боби Зи“, „Поткровје“, „Диво трчање“.

Луис денес има 51 година и се уште е вистински фраер. Го промени имиџот, ја скрати долгата коса и пушти брада.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris