Згодна трудница: Помалата ќерка на Маја Оџаклиевска, Андреа го покажа нараснатото трудничкото стомаче во бикини (фото)

22 јуни, 2021
маја

Помалата ќерка на македонска пејачка Маја Оџаклиеска, Андреа Оџаклиеска е бремена и наскоро ќе стане мајка, а Маја ќе стане баба по вторпат.

Имено, Андреа неодамна вплови во брачните води со нејзиниот долгогодишен партнер од Белград, Милош Живковиќ.

По тој повод, Андреа се огласи на социјалните мрежи и сподели неколку фотографии од свадбента церемнонија која се одржа по корона протокол.

Aндреа и Милош го очекуваат своето прво дете, а сега идната мама позираше со нараснатото трудничко стомаче.

Имено, таа на својот „Инстаграм“ профил објави фотографија на која позира во бикини на плажа, а со едната рака се држи за стомакот.

„Мир“, напиша таа покрај објавата.

За потсетување, Маја го има внукот Лука од нејзината постара ќерка Теа, кој дојде на свет пред шест години, но за жал е дете со аутизам за кое најмногу се грижи самата Маја.

Преземено од vistina.com.mk

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi