Згодната Никол Шерцингер маѓепсува со фотографии во бикини, па откри како изгледа толку добро на сликите (ФОТО)

14 јануари, 2021
nikol-serzinger-1-830x0

Пејачката уживаше на плажа

Една од најубавите и најзгодни жени на Светот, пејачката Никол Шерцингер, повторно го воодушеви Светот. Имено, членката на групата „The Pussycat Dolls“ на својот Instagram профил објави серија фотографии на кои позира во бикини на плажа.

Никол маѓепсува со својата фигура, а многумина ѝ пишуваа дека изгледа фантастично и дека нејзините фотографии се покажаа одлични.

– Кога и да позирам вака, никогаш не изгледам добро. Која е твојата тајна? – беше прашањето за Никол.

„Правам милион слики“, напишал Шерцингер со смеа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris