Жената која ги раздели Џеј Ло и Родригез повторно провоцира

16 јуни, 2021
h_55783161-725x483

Ријалити sвездата Медисон Лекрој беше во центарот на вниманието на јавноста пред три месеци кога започнаа приказни за наводната афера со Алекс Родригез.

Во тоа време тој беше во врска со пејачката Џенифер Лопез, поточно, тие беа верени и планираа венчавка. Залудно, сè беше прекинато, и иако латино дивата рече дека третото лице не е виновно, фановите никогаш не веруваа во тоа.

Бидејќи Џеј Ло сега е повторно во врска со актерот Бен Афлек, со кого беше свршена пред 17 години, се истакнува дека треба да ѝ биде благодарна на Медисон за тоа. Да не беше таа, која наводно се моташе околу Алекс, „Бенифер“ немаше повторно да се активира. Лекрој се пошегува, а потоа ја испровоцира пејачката велејќи: „Нема на што!“

Иако Медисон упорно тврди дека никогаш не била интимна со Родригез, факт е дека Џеј Ло ја раскина свршувачката и го напушти Алекс неколку дена откако во јавноста стигна приказната за Медисон и бејзбол играчот.

„Морам да бидам искрена. Немам ништо со нивното раскинување и мислам дека секој го знае тоа“, изјави ријалити ѕвездата.

Оваа недела се потврдија гласини дека Џеј Ло и Бен се заедно. Тие беа фатени како се бакнуваат во ресторан и не обрнуваа внимание на погледите од страна.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi