Животната приказна на девојката на Кристијано Роналдо: „Бев и чистачка, не ми беше проблем“

8 септември, 2021
c5a1bd788be9c819edde89212e1a582359c4ab9e

Би се рекло дека оваа љубовна приказна започна на прв поглед. Девојките на Кристијано Роналдо отсекогаш биле интересни за светот, и би се рекло дека најмногу внимание привлече Џорџина Родригез.

Кристијано ја запозна Џорџина во продавницата на Гучи во Мадрид, каде работеше како продавачка.

  • Неговата висина и убавина го привлекоа моето внимание. Треперев пред него, многу сум срамежлива, се појави искра – изјави Џорџина за странските медиуми.

Џоргина има 27 години, живееше со своето семејство во шпанскиот град Јака, каде што дојдоа од Буенос Аирес за нејзиниот татко да се приклучи на фудбалскиот тим.

  • Бев и чистачка, ништо не ми претставуваше проблем – призна Џорџина во признанието за медиумите.

Живееше во Мадрид со нејзината сестра која студираше, но немаше доволно пари. Имаше силна желба да успее во моделингот, па се обиде да работи како продавачка во продавницата на Гучи во Мадрид, и таму нејзиниот живот радикално се промени кога Роналдо влезе во продавницата. Кај двајцата имаше искра и привлечност, и Роналдо секогаш бараше од неа да биде онаа што ќе му помага секој пат кога ќе дојде.

Денес, Грузијката е успешна манекенка и има над 27 милиони следбеници на Инстаграм.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi