Зоки Фаци: Пејачите денеска имаат односи за сок и тост!

25 март, 2021
zoki

Некогашниот водител Зоран Василевски, најпознат како Зоки Фаци, вели дека денеска во Македонија веќе нема ѕвезди. Пејачите денеска имаат односи за сок и тост, вели тој во интервјуто на Стефан Лазаров, кој прави емисии на неговиот Јутјуб канал.

Зоки, како и секогаш, без влакна на јазикот зборува за македонската естрада.

Преземено од republika.mk

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris