4 НОВИ СТАЈЛИНЗИ НА КЕРИ БРЕДШО: Овие комбинации може да ги изнесе само Сара Џесика Паркер! (ФОТО)

3 септември, 2021
257365_profimedia0628886786_ls

Снимањето е во тек, а ние од ден на ден ја следиме атмосферата, локациите и секако – модните комбинации.

Се уште не знаеме кога ќе почне да се прикажува долгоочекуваното продолжение на култната серија „Сексот и градот“, но се почестите фотографии од снимањето се доказ дека се ближи крајот на снимањето.

Среќни сме со фактот што сите актери го потврдија своето враќање, освен Ким Катрал, на која продуцентите и рекоа дека може да се премисли во секој момент и да се врати кај своето старо семејство. Ким вели дека завршила со ликот на Саманта Џонс, но јасно е дека има и други причини.

Се прашувавме како сценаристите ја замислиле Кери Бредшо во нејзината шеста деценија од животот и сега ни е јасно дека таа се уште е фантастична, неверојатно креативна и шик.

Последните четири комбинации се жив доказ за тоа.

Sara Džesika Parker, Keri Bredšo
Sara Džesika Parker, Keri Bredšo
Sara Džesika Parker, Keri Bredšo
Sara Džesika Parker, Keri Bredšo
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi