7 МОДНИ КЛАСИЦИ КОИ МОРА ДА ГИ КУПИТЕ ОД ВИНТИЏ ПРОДАВНИЦИТЕ: И кројот и материјалот ќе ве воодушеват!

8 септември, 2021
167417_profimedia0348765563_ls (1)

Секој кој не е добро запознаен со светот на винтиџ мода, генерално мисли дека пазарот за кој станува збор е исклучиво посветен на ексцентрични стилови и преголеми силуети. Но ако споменеме кожени чизми и совршено скроени блејзери кои ги надминуваат сезонските трендови и се многу прифатливи?

Квалитетот, стилот и достапноста е она што можете да го очекувате од продавниците за втора рака, и ако барате свежи модни парчиња оваа есен, зошто да не погледнете токму овде? Од фармерки до свилени блузи, откако ќе ја купите оваа гардероба и ќе се навикнете на тоа ниво на удобност, секогаш ќе се вратите на неа.

Овие седум парчиња облека обично ќе ги најдете во продавниците за втора рака со потпис на бренд, а за многу ниска цена можете да добиете висококвалитетна ставка, која издржала и ќе ги издржи времињата што следат.

Фармерки

Кожени чизми

Блејзер

Волнени џемпери

Ѓердани

Свилени блузи

Кожени палта и крзнени палта

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi