Ако е ова ГЛАВНИОТ ТРЕНД НА ЕСЕНТА – ние се радуваме! Највпечатливите street изданија на модната недела во Париз

1 октомври, 2021
328668_parisnikihiltonprofimedia0631321348_ff

Модната недела во Париз собра голем број модничари од целиот свет, и додека се подготвуваат да ги гледаат најновите модели од колекциите на престижни брендови, ние гледаме како се облекуваа за оваа пригода!

Обично, изданијата на уличен стил за време на овој настан се ексцентрични, авангардни, возбудливи и сосема неочекувани, и така беше и овие денови.

Меѓутоа, кај повеќето инфлуенсери, забележавме еден вид враќање на класиката, односно – доминација на црно! Без разлика дали се работи за чевли, фустани, здолништа, палта, најчесто црна боја, за која не треба да трошите премногу зборови: најлесно е да се комбинираат, одговара на секого, не прави да изгледаме потенки и дава белешка за елеганција на секоја варијанта на облека. Ова се аутфитите што ни го привлекоа вниманието.

<p>Koliko su interesantne revije, toliko su zaljubljenicama u modu zanimljiva i izdanja koja vidimo na gošćama ovih i pratećih događaja tokom Nedelje mode.</p>
<p>Koliko su interesantne revije, toliko su zaljubljenicama u modu zanimljiva i izdanja koja vidimo na gošćama ovih i pratećih događaja tokom Nedelje mode.</p>
<p>Koliko su interesantne revije, toliko su zaljubljenicama u modu zanimljiva i izdanja koja vidimo na gošćama ovih i pratećih događaja tokom Nedelje mode.</p>
<p>Koliko su interesantne revije, toliko su zaljubljenicama u modu zanimljiva i izdanja koja vidimo na gošćama ovih i pratećih događaja tokom Nedelje mode.</p>
<p>Koliko su interesantne revije, toliko su zaljubljenicama u modu zanimljiva i izdanja koja vidimo na gošćama ovih i pratećih događaja tokom Nedelje mode.</p>
<p>Koliko su interesantne revije, toliko su zaljubljenicama u modu zanimljiva i izdanja koja vidimo na gošćama ovih i pratećih događaja tokom Nedelje mode.</p>
<p>Koliko su interesantne revije, toliko su zaljubljenicama u modu zanimljiva i izdanja koja vidimo na gošćama ovih i pratećih događaja tokom Nedelje mode.</p>
<p>Koliko su interesantne revije, toliko su zaljubljenicama u modu zanimljiva i izdanja koja vidimo na gošćama ovih i pratećih događaja tokom Nedelje mode.</p>
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris