Ако се препознаете во најмалку 3 артикли, имаме лоши вести! 15 знаци дека врската со мажот од вашите соништа нема иднина

14 јули, 2021
324473_lljubomornazanemarenadevojkasadeckomshutterstock-1702602916_ff

Ако сте забележале барем три работи од оваа листа во вашата врска со човекот со кој се гледате, големи се шансите вашата врска да не прерасне во нешто сериозно

Не е толку комплицирано: ако мажот не е подготвен да биде во сериозна врска или едноставно не сте личност со која сака да помине долго време и да ви се посвети, тој нема да ве нарече негова девојка, нема да дозволи премногу да влезете во неговиот живот, а секако нема детално да се заинтересира за вашиот!

1. Тој не сака да ве запознае со своето семејство

2. Никогаш не ве нарекува своја девојка

3. Не покажува интерес за средба со вашите пријатели

4. Никогаш не сте му приоритет

5. Никогаш не се гали по сексуалниот однос

6. Никогаш не прашува како ви поминал денот

7. Никогаш не прави конкретни планови

8. Често зборува за тоа колку ја цени слободата

9. Сака да поминува време со вас само ако е јасно дека ќе имате секс

10. Не се држите за рака и не се гушкате на јавно место

11. Не е заинтересиран за вашиот живот

12. Секогаш се јавува во утринските часови

13. Му треба долго време да одговори на порака

14. Често ја споменува поранешната

15. Не им е симпатичен на вашите пријателки

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi