Бели панталони + црна ролка се добитна комбинација: Џенифер Лопез ги засени сите со овој совршен стајлинг

19 август, 2021
326336_profimedia0627565331_ff

Светски познатата уметничка Џенифер Лопез беше фотографирана од папараци како излегува од холивудскиот ресторан со својата пријателка додека носеше комбинација која совршено ја нагласи нејзината волшебна фигура.

Таа одлучи да облече црна тесна ролка за оваа пригода, што целосно ги истакна нејзините атрибути, додека сето тоа го искомбинира со широки бели панталони со длабок струк и црни сандали со златни детали.

<p><strong>Pevačica </strong>je ponovo svojim jednostavnim izgledom pokazala kako se može izgledati zanosno</p>

Но, тоа не е се … таа избра да додаде детали и изглед на златен прстен и големи прстени на ушите за оваа комбинација, додека во раката носеше црна торба со принт од крокодил. Згора на сето тоа, таа одлучи да ја врзе косата во коњско опавче.

Како ви се допаѓа изданието на JLo?

<p><strong>Pevačica </strong>je ponovo svojim jednostavnim izgledom pokazala kako se može izgledati zanosno</p>
<p><strong>Pevačica </strong>je ponovo svojim jednostavnim izgledom pokazala kako se može izgledati zanosno</p>
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi