Брз трик за да направите цвеќето во вазна да изгледа уште поубаво и луксузно (видео)

8 јуни, 2021
cveke vo vazna

Нема да ви требаат професионални стилисти за да имате убаво средени цвеќиња во куќата. Сè што ви треба е наједноставниот прозирен салотејп. Со негова помош, можете да поставите цвеќе под совршен агол во вазна и да ја украсите која било просторија со неа.

Само три чекори ве делат од најубавиот букет:

  1. Истурете вода во стаклена вазна. Избришете ги стаклените рабови добро од останатата вода.
  2. Залепете прозирна лента преку работ во неколку редови за да создадете минијатурна мрежа со празен простор во кој ќе вметнете цвеќиња и украсни растенија.
  3. Вметнете цвеќе по желба во празниот простор.
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi