Четири знаци дека вашето „СОВРШЕНО“ момче е всушност ПСИХОПАТ!

17 август, 2021
67ceed09d39e412e5b0bd464818e17f09804fe96

Слушајте ја вашата интуиција.

Психопатот користи харизма и трикови за да го привлече својот партнер и да добие предност. На крајот на краиштата, ако некој се однесува како што се однесува психопат на крајот од врската, на почетокот, малку луѓе би паднале на него.

Причината зошто ова изгледа премногу добро за да биде вистина е тоа што сето тоа е опасна илузија создадена со единствена цел, да ја стекне љубовта и довербата на својата жртва.

1. Тие даваат фантастични изјави во несоодветни времиња, било кога во првите неколку месеци.

Кжуваат работи како:

„Ти си најневеројатната личност што сум ја сретнал“.

„Знаев дека си вистинската во моментот кога те видов“.

„Ти си најдоброто нешто што ми се случило.

„Нема никој на светот толку убав, згоден и интелигентен како тебе.

2. Премногу зборуваат за вашите сличности.

Природата на психопатите е дека тие се камелеони кои прифаќаат нови маски кога се обидуваат да заведат некој нов. Тие слушаат многу и кажуваат работи кои имаат за цел да направат да се чувствувате потполно слични.

3. Се чини дека тие се се што некогаш сте сакале во брачна заедница.

Просторот и времето се вашето оружје против излегување и заљубување во психопат. Ограничете ги своите емоции. Ако го имате тоа чувство „леле, ова изгледа како да не е во ред“, секогаш слушајте и трчајте!

Ако не сте сигурни и врската изгледа навистина добро, почекајте и видете. Не мора да се преселите кај нив, да се венчате или да купите заедничка куќа веднаш.

4. Го предизвикуваат вашето сочувство.

Дали слушате тажни приказни од нив? Психопатите знаат дека луѓето сакаат да навиваат за аутсајдерот и тоа го користат во своја полза. Често го кријат фактот дека се целосно невработени и дека се тотален паразит со многу изјави за тоа колку се разочарани и само бараат голема пауза.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi