Дали е ова НАЈНОВИОТ ТРЕНД НА ЛЕТЕН ФУСТАН? Викторија Бекам претстави интересен модел

23 мај, 2021
ce39a6b240cae8166cbb897c432baabbc579d4aa

Поранешната пејачка, и успешна модна дизајнерка со години, Викторија Бекам, е позната по својот минималистички стил. Нејзините колекции се карактеризираат со едноставни кроеви, еднобојни дезени, елеганција и умереност.

Кога станува збор за летниот избор на облека од колекцијата на Викторија, пристигнува интересен модел на фустан. Оваа пролет и лето доминира светло жолтата боја. Кроевите се рамни со минимално изразен појас со миди должина.

Она што е најинтересно е делот околу половината што има процепи. А, новата креација на Викторија вели дека тоа е нов моден тренд.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi