Дали вашите чевли имаат непријатен мирис? Ова не е ништо чудно во текот на летото, но е многу НЕПРИЈАТНО – оваа „ПУДРА“ може да ви помогне!

18 јуни, 2021
140593_patike3_f

Пробајте, ова ќе го реши вашиот проблем …

Обидете се да ги неутрализирате непријатните мириси на чевлите што ги носите цел ден со помош на цимет.

Посипете го правот од ќесичката во внатрешноста на чевлите или чизмите, малку протресете да се распореди рамномерно и оставете да „делува“ преку ноќ.

Убаво истресете ги чевлите наутро. Сигурно ќе биде поподносливо.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi