Дава НЕВЕРОЈАТНИ резултати, а нема да ве чини ништо: Трикот на Ирина Шајк за беспрекорен тен мора да го испробате!

10 јуни, 2021
Irina-Shayk-1

Таа го освои светот со својот природен изглед и рафинирано чувство за мода, а ако се прашувате како успева да го направи тенот да изгледа толку добро во секое време, го имаме одговорот.

Ирина Шајк има совршена кожа на лицето и секогаш изгледа свежо благодарение на овој трик за убавина на кој му е верна со години.

“Никогаш не ставам пудра со помош на апликатори или четки, туку со прсти. Тоа го олеснува процесот, а тенот изгледа неспоредливо поубаво”, рече Ирина.

Пред да нанесе шминка, таа секогаш практикува масажа со мраз, за ​​која вели дека е скоро магична.

Благодарение на овој трик, подуеноста од лицето и темните кругови исчезнуваат за рекордно време. Покрај тоа, масажата ја стимулира циркулацијата, така што тенот изгледа многу подобро. Исто така е добро познато дека масажата е одлична за превенција од брчки.

“Кога сум уморна или ќе се разбудам со отечени очи, најдобриот начин да се отстрани тој проблем е масажа со коцки мраз. Го научив овој трик од мајка ми и навистина функционира”.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi