Деловни и секојдневни: Овие панталони се највредната инвестиција, а еве ги верзиите што се нудат оваа есен

28 август, 2021
1520335

Широките набрани панталони, познати и како канцелариски панталони, успеаја да ги истуркаат во втор план исклучително популарните „пејпербег“ модели, а модните зависници ширум светот докажуваат дека тие се разноврсно парче облека.

Без разлика дали станува збор за плисирани верзии, со рамни и широки ногавици или верзии со висок струк, таканаречените канцелариски панталони се повторно во мода.

tportal

Во летната сезона на зајдисонце, многу дами сакаа да ги носат во комбинација со модерни обувки, како што се незабележителните велкро сандали, како и основни парчиња, како што се обичните топови, и благодарение на нив успешно избегнуваат да создадат деловен „канцелариски“ впечаток кој панталоните природно го емитуваат.

tportal
tportal

Нивниот предимензионален дизајн многу дами се обидуваат да го нагласат со широки парчиња како кошули и јакни во стилот на 80 -тите, а многу брендови оваа сезона се погрижија да не недостасуваат интересни верзии на овие популарни панталони на полиците на продавниците.

tportal
tportal
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi