ДЕН БЕЗ НЕА БИ БИЛО ПРЕМНОГУ: Бен и Џеј Ло очигледно имаат скриен план штом го прават ОВА цело време

24 август, 2021
jennifer-lopez-ben-affleck

Џенифер Лопез и Бен Афлек повторно организираа дружење со децата

Актерот Бен Афлек неодамна, откако заедно со Џенифер Лопез го поминаа летниот одмор на луксузна јахта на турнеја по Медитеранот, одлучи да посвети еден ден на сопственото семејство и неговата мајка Кристофер Ана Болд.

Тогаш беше виден без Џенифер, старо-новата девојка од која не се разделува во последните месеци, па медиумите се прашуваат дали Афлек направил пауза од латино дивата.

Ваквите теории наскоро паднаа во вода, бидејќи парот, кој ја раскина веридбата и раскина пред 17 години, го помина викендот без разделување едни од други. Бен ги одведе 15-годишната Виолет, 12-годишната Серафин и деветгодишниот Самуел, децата што ги има со поранешната сопруга Џенифер Гарнер, на семејна средба, а Лопез пристигна со 13-годишните близнаци Макс и Ема, деца кои ги доби со Марк Ентони.

Ги однесоа децата во театар на претстава на Хамилтон, а мајката на Бен им се придружи. Судејќи според фотографиите, сите уживаа во заедничките моменти, па затоа не треба да изненадува фактот што странските медиуми тврдат дека Бен и Џеј Ло навистина сакаат да ги натераат децата да се сложат што е можно подобро пред да се преселат во новиот дом што наводно го планираат да се купи во Беверли Хилс.

Наводно, тие веќе го разгледале имотот вреден 85 милиони долари, но имале обиколка и на неколку други луксузни имоти во Лос Анџелес. Џеј Ло веќе поседува куќа во Бел-Ер, додека оскаровецот Бен има вила во Пацификот.