Девојките тврдат дека со овој шампон косата расте побрзо! Лесно е да се направи! Потребни ви се 4 состојки што ги имате во куќата

2 март, 2021
2480255_screenshot-88_ls

Од TikTok, имаме уште еден рецепт за нега на коса и нејзин побрз раст. Овој пат, девојка сподели едноставен рецепт со состојките што сите ги имаме дома, и воопшто не е скапо да се прави овој шампон, што, барем според мрежите, ќе и помогне на вашата коса да биде поздрава, поубаво- негувана и подолги. Потребни ви се кафе, шеќер, цимет и шампон што нормално го користите за миење. Прво додадете шеќер, кафе и цимет, а потоа додадете шампон. Ставете во шише и користете колку што е потребно. Девојките на мрежите се колнат во оваа подготовка.

#Hair #hairstyle #haircut #hairtutorial #makeup #fyp #foryou #parati #foryourpage #makeuptutorial #makeuphacks #makeitviral #makeitred (tiktok.com)

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi