Диета на Гвинет Палтроу: Актерката ја откри тајната на нејзината совршена линија

3 март, 2021
26th Annual ELLE Women in Hollywood Celebration

Гвинет Палтроу, како и повеќето нејзини колешки, многу внимаваат на својот изглед, а сега откри како успеала да ослабе пет килограми, без премногу напор.

Повеќето жени имаат големи проблеми со најлесниот начин да изгубат тежина без да умрат од глад или да вложат многу труд. Познатата актерка, како гостинка на подкаст, рече дека проблемот со нејзината регулација на тежината лежи во нејзината возраст, но и во коронавирусот што се прошири во ноември. Сепак, таа успеа да најде диета која многу брзо и даваше резултати.

– Претходно, можев само да јадам и да вежбам здраво и сè ќе исчезнеше. Во последниве години, тоа не се случи – рече актерката и додаде дека се свртела кон нејзината омилена диета, во која супа е главната основа, но и кето диетата, како и повремениот пост. „Ослабив пет килограми откако одев на диета“. Промената е огромна – заклучи таа и ги советуваше сите жени да го пробаат овој режим, што дава докажани резултати.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi