Домашен сок што топи калории: Ослабете 2 килограми за 5 дена!

23 февруари, 2021
слабо

Тоа е зачин кој сите го имаме во кујната и многу го користиме, но не знаеме дека може да ни помогне да изгубиме тежина, доколку ја користиме на одреден начин.

Неговото височество магдоносот! Овој зачин согорува калории со неверојатна брзина, добро влијае на организмот, а еве како да направите едноставен пијалок кој ќе ви помогне да изгубите два килограми за пет дена.

Потребни ви се 60 грама свеж магдонос за да измешате, а потоа додадете 200 милилитри вода и исцеден сок од еден лимон, и измешајте сè.

Најдобро е да го пиете овој пијалок наутро, на празен стомак, пет дена, а потоа да направите пауза од десет дена, а потоа повторете ја постапката ако сакате да изгубите повеќе тежина.

Погледнете го и видеото:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi