Доминира и оваа сезона: Џиџи Хадид ни демонстрираше како омиленото летно парче да го направите уште по ШИК – и тоа во прошетка со бебето!

30 јули, 2021
325524_djidji-hadid_ff

Белите панталони мора да ги имате секоја летна сезона, а Џиџи Хадид знае како да ги направи уште поинтересни и пожелни!

Пистата за Џиџи Хадид не е ништо непознато, но таа дури прави и вистинско мини-шоу шетајќи по улиците на Њујорк. А сега постои и незаменлив додаток – количка со бебе!

Откако стана мајка на девојчето Каи, Џиџи ја гледаме речиси исклучиво во улога на мајка, со бебето, и за тие прилики избира секојдневни облеки во кои ќе и биде прилично удобно. Некои се сосема неочекувани, но и цел на негативни коментари!

Сепак, последното појавување со нејзиното десетмесечно девојче донесе нова шик нота во стајлингот на новата мајка.

Главната облека за стајлинг на Хадид е безвременските бели панталони. За нив, како да застана времето, така што секое лето, но и наесен, тие се омилено модно парче. Таканаречените mom jeans не мора да бидат досадни: Џиџи реши да ги комбинира mom фармерките и бели панталони во едно парче, и повеќе со посебни детали во форма на кристали.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi