Експерт за водење љубов открива која е најголемата грешка која ја прават жените кога сакаат да задоволат маж

19 февруари, 2021
Seksi-devojka1-1536x1024

Вистинското време и техника се најважни

Меган, која со години работи како деловна придружба, изјавува која е најголемата грешка што ја прават жените во сексот.

Себеси се нарекува експерт за секс и верува дека може да им помогне на дамите да го подобрат своето „знаење“ во кревет.

„Со текот на годините, станав еден вид експерт за орален секс – заработувам за живот од сексот и дефинитивно знам за што зборувам“, рече Меган.

„Научив што сакаат мажите, што посакуваат и која е честа грешка што ја прават жените за време на орален секс“.

„Стандардна предрасуда е дека повеќето мажи го сакаат тоа брзо и жестоко, но во реалноста ситуацијата е сосема поинаква. Многу од моите клиенти инсистираат на побавно темпо. Значи, дами, одвојте време да го истражите телото на вашиот партнер и не брзајте “, советува Меган.

Откако ќе ја совладате техниката, следниот чекор е да стекнете самодоверба.

„Лесно е да бидете преокупирани со орален секс, но навистина ви помага ако го прашате вашиот партнер што навистина сака. „Дури и најповлечениот маж ќе ја цени искреноста и нема ништо посекси од самодоверба во кревет“, објаснува таа и додава дека секогаш мора да бидете подготвени да учите.

„Ми плаќаат илјадници евра за она што го работам, сексот е моја професија и страст, но секогаш има простор за подобрување. Како што се менуваат нашите вкусови во сексот, така се менува и просторот за учење нови, возбудливи техники “, заклучи Меган.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi