Есенски фаворит: Плетени фустани

16 септември, 2021
page0-2021-09-15T090711.206-790x444

Фустаните направени од ребрести или мазни плетива се едни од оние парчиња кои никогаш не излегуваат од мода. Исто така, ги обожаваат минималисти како Рози Хантингтон-Вајтли, но и максималистите, бидејќи можат да бидат украсени со разновиден накит и модни додатоци.

Плетени фустани во бела, беж, бургундска, сива и црна боја се одлична основа за есенска облека што можете да ја комплетирате со детали како што се чанти или накит со изјави, воени или елегантни чизми и палто.

За есен / зима 2021 година, Ула Џонсон и Клои ги претставија во своите колекции, како и бројни други брендови, а ние издвоивме 12 кои ќе одговараат со се!

Khaite
Chloe
Bottega Veneta
H&M
Safiyaa
Dion Lee
Tom Ford
Jil Sander
Self-Portrait
H&M
Zara
Altuzarra
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris