Еве зошто никогаш не треба да спиеме голи!

9 септември, 2021
9a225580dee8146fa10befa04d6531c9fdc21b83

Лекарот по име Ентони Џун, ​​на социјалната мрежа Тик Ток, е еден од најгледаните експерти со над пет милиони следбеници, објасни одредени причини зошто луѓето барем треба да носат долна облека.

  • Просечен човек испушта гасови 15 до 25 пати на ден, а тоа може да се случи додека спиете. Едно научно истражување покажало дека секој пат кога човекот ослободува гас, се ослободува мала количина измет. Истото истражување покажа дека вашите гаќи ќе ги апсорбираат сите тие честички. Ве молиме, заради партнерот, носете долна облека додека спиете – рече тој во видеото и објасни дека жените треба да спијат само без долна облека ако гинекологот тоа го препорача, додека тој ги советува мажите секогаш да имаат барем боксерки.

Видеото е прегледано речиси единаесет милиони пати, а коментарите беа проследени со дискусија поради неговиот совет.

@tonyyounmd

Why you should never sleep without underpants! #learnontiktok #tiktokpartner #sleep #shart #fart

♬ Pumpkins – Clutch
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi