ФБИ АГЕНТ ОТКРИВА: Овие се сигурни знаци дека вашиот партнер ве ИЗНЕВЕРУВА

28 јули, 2021
296475_couple-embracing-3156993_f

Ако имате претчувство дека вашиот партнер ве изневерува, големи се шансите дека сте во право, вели поранешниот агент на ФБИ, Томас Мартин

Откри кои знаци покажуваат дека не сте единствената жена во неговиот живот. Како што истакна, ако забележите до четири сигнали од оваа листа – нема причина за паника. Но се што е надвор од тоа е знак за аларм…

1. Промена на навиките

2. Рано заминување од дома и враќање доцна

3. Чести службени патувања

4. Отсуство од семејни собири

5. Премногу прекувремено работење

6. Финансиски трошоци, потрошувачка што не може логично да се објасни

7. Тајни профили на социјалните мрежи или тајна е – пошта

8. Сокривање сметки од кредитни картички

9. Поголема посветеност на изгледот и личната хигиена

10. Туѓ мирис

11. Купување подароци што не сте ги виделе

12. Ненадејно појавување на „сомнителни“ предмети (кондоми во автомобилот што се „подарок од пријател на шала“, женски обетки што една колешка ги заборавила итн.)

13. Ненадејно зачленување во теретана

14. Пропуштени повици од непознат број

15. Шифра на телефонот

16. Помалку интимност

17. Избегнување средба со партнерот или често заземање одбранбен став

18. Очигледно лажење

19. Ненадејна штедливост или „краток фитиљ“

20. Бес и лутење поради вашите ненајавени посети на работа

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi