ФУСТАН КОЈ ГИ КРИЕ СИТЕ НЕСОВРШЕНОСТИ НА ТЕЛОТО: Овој модел мора да го има во гардеробата на секоја жена!

22 јули, 2021
223545_shutterstock-1265165938_ls (1)

Џенифер Лопез (51) уште еднаш покажа што значи добар стил и како треба да изгледа дама.

Таа прошета во цветен фустан со совршен крој. Овој модел е одличен ако сакате да скриете неколку вишок килограми. Овој фустан ја ласка секоја фигура и го истакнува струкот, визуелно создава фигура на песочен часовник, а тоа е она што повеќето жени сакаат да го постигнат.

Dženifer Lopez

Освен кројот, кој е многу популарен оваа сезона, самиот дизајн е на врвот на модната листа, велат модните експерти. Можеме да видиме цвеќиња во гардеробата секое лето, но оваа година е многу попопуларен дезен.

Доколку сакате женствени и лелеави стилови, задолжително земете фустан како оној што го носеше Џеј Ло.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi