ГОЛЕМО ВРАЌАЊЕ НА ТРЕНДОВИТЕ ОД 80-ТИТЕ: Овие 2 парчиња се најпосакуваните оваа сезона!

8 август, 2021
255489_moda_ls

Во текот на 80 -тите години, доминираа импресивни парчиња. Во тие денови, правилото беше дека колку е поголемо и поимпресивно, толку подобро. Поентата беше да се истакне. Иако 80-тите години донесоа некои парчиња кои воопшто не ѝ ласкаат на фигурата и се одраз на лош стил, овие две парчиња сепак се издвојуваат од таа толпа.

Маици и фустани со сунѓери на рамената, како и велосипедски хеланки, се во тренд и оваа година. Овие две парчиња и се додворуваат на речиси секоја фигура и ги истакнуваат женските облини во преден план.

Ако имате пошироки колкови, ќе обожавате парчиња со додатоци на рамената, бидејќи благодарение на нив, половината изгледа потенка, а целата фигура е похармонична.

Велосипедски хеланки во светли бои ги освоија дамите, во однос на црните. Слободно експериментирајте со боите, охрабруваат модните експерти.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi