Има вкус како ЧОКОЛАДЕН МИЛКШЕЈК, a e толку здрав! Рецептот за смути кој Џенифер Анистон го користи секое утро

11 септември, 2021
280509_profimedia0491294449_ff

Џенифер Анистон е исклучително внимателна во врска со исхраната, па се храни правилно, според здрав режим, а има и тренинзи кои ги почитува секој ден.

Здраво смути кое е речиси заштитен знак на исхраната на Џенифер Анистон и се прави брзо и лесно. Полн е со здрави масти и антиоксиданси, а има и чоколаден вкус благодарение на неколку состојки.

Не само што е добро за телото и е здраво, како што можеме да видиме од фантастичната линија на Џенифер, нема сомнение дека нејзиното смути е исто толку вкусно.

Џен препорачува при блендирање, прво да ги додадете течните состојки, а дури потоа цврстите, и да блендирате додека не добиете мазна смеса.

СОСТОЈКИ:

грст мраз
1 чаша чоколадо млеко од бадеми
1 чаша замрзнати цреши
1 лажица вегански протеински прав, вкус на какао
1/2 лажица прашок за шминка
1/2 замрзната банана
грст боровинки
2-3 капки стевиа чоколадо
5 бадеми

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi