Исечете го дното на пастата за заби и направете ГЕНИЈАЛНО нешто кое ќе го користите постојано! (ВИДЕО)

21 август, 2021
0f867ec27fc5b18c040cee74875513ae1dea5802

Потребни ви се четири работи.

Дали некогаш ви текнало дека тубата од пастата за заби може да ви се најде?

Ова видео покажува како да ја користите за украсување торти. Се што ви треба: празна туба од паста за заби, алуминиумска фолија, пегла и ножици.

Погледнете го видеото и разбудете ја креативноста во себе: