Кендал Џенер диктира трендови: Што ќе носиме ова лето?

11 јуни, 2021
8bfd7425fc0265e1013eded3976c1343ac84a27c

Двете најпознати манекенки на светот, Кендал Џенер и Хејли Бибер се сретнаа на роденденската забава на нивните заеднички пријатели во Холивуд и се одлучија за слични модни комбинации.

Двата модели ги диктираат најновите трендови. Модата што ја чекавме да ја вратиме конечно е тука. Кендал се одлучи за панталони во форма на ѕвонче кои станаа омилени кај жените ширум светот. Тие ја следат силуетата на телото, и затоа одговараат и на високи и на ниски жени. Високиот струк на панталоните го заврши со едноставен врв од истата шема.

Ако обрнеме внимание на додатоците, доминира белата боја. Малата чанта е прва на списокот на омилени чанти во 2021 година, и ако е исто така во бело, ќе го направите вистинскиот избор.

Сандалите од 90-тите, за кои мислевме дека ќе останат во историјата на модата долго време, сепак го најдоа својот пат и веруваме дека ќе ги има во гардеробите на многу дами. Ги пратат отвореност и едноставни тесни ремени, додека предниот дел е во стилот на безвременски флип апостолки.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi